Vedoucí kempu pro holky 2018-06-19T16:35:50+00:00

Míša Zoubková

Co děláš za práci?

Já mám to štěstí, že má práce je mým koníčkem a naopak. V první řadě jsem v domácnosti, kde máme dohodu, že nemusíme všichni dělat všechno. Já například nemusím vydělávat peníze 🙂 A tak mám čas se starat o děti, o prarodiče a vůbec o všechny kolem, kdo to potřebujou. Mimo to stříhám domácí videa, dělám rodinné archivy, filmy z cest, videovizitky nebo kdo si co objedná. Soukromě se věnuju osvětě světa a rozdáváním rad všeho druhu, říkají mí přátelé 🙂 Taky jsem zaměstnaná na pár hodin v církvi jako diakonka, což je asi jen oficiální pojmenování výše uvedeného.

Proč děláš tuto práci?

Život mě baví a proto dělám všechno to, co dělám. Nebo je to možná naopak. Prostě se snažím, aby ten můj malý svět, který můžu svým dosahem ovlivnit, byl příjemnějším místem, kde je trochu míň starostí a trochu víc radosti.

Jak jsi prožila povolání do služby?

To se mnou nějak vyrostlo. Nemám období “před” a “po”.

O co se zajímáš v životě?

O všechno, co funguje. Zajímá mě, na základě čeho fungujou dobré vztahy, komunikace, dobré příběhy, dobré jídlo… Nebo třeba jak přežil Izrael 70 let jako jediná demokratická země na Blízkém východě…
A taky o všechno, co dobře zní nebo vypadá: film, hudba, fotky, design, barvy, střihy, vzory, … Všimli jste si někdy, že ptáci mají na sobě neuvěřitelně vymyšlené kombinace barev?

Proč jedeš na DC?

Vidím to jako důležitou věc, věnovat se mladým lidem. S trochou úsilí v důležitých momentech, můžu na DC ovlivnit nebo posunout hodně životních příběhů. Navíc DC dělají lidi, kterým věřím, že vědí, co dělají. Funguje jim to. A navíc.. Lady verze… tam to, dámy a pánové, ještě k tomu dobře vypadá :))

Amy  Funka

Odkud jsi?

Pocházím z města Fort Wayne, ve státě Indiana v Americe. Bydlela jsem ve 4 jiných státech a taky ve Skotsku. Bydlím v Praze 5 let a chci zůstat v ČR dlouho.

Co děláš za práci?

Jsem učitelka matematicky a moje hlavní práce je doučování. Jsem misionářka a díky tomu mám příležitost být součástí skvělých projektů jako například Draft Camp. Učím se česky a věnuju se tomu!

O co se zajímáš v živote?

Ráda navštěvuju nová místa. Ráda ochutnávám nová jídla (na nových místech i ve své kuchyni).

Proč jedeš na Draft Camp?

Na střední škole jsem měla skvělého mentora. Chci být vzorem pro holky.

Lenka Mikulíková

Co děláš za práci?

Na plný úvazek se starám o malou dcerku.

Proč ji děláš?

Je to kreativní různorodá zodpovědná a smysluplná činnost.

Jak jsi prožila povolání do služby?

Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky. To je moje povolání. Pokud můžu jakkoliv přispět, aby se někdo stal Božím učedníkem, tak právě to chci udělat.

O co se zajímáš v životě?

Mám moc ráda svou rodinu,  přírodu a různé rukodělné činnosti.

Proč jedeš na Draft Camp?

Je to super projekt, díky kterému se můžou účastníci zamyslet nad tím, co je pro jejich život důležité. Hned bych na takový kemp jela jako účastník, tak jsem ráda, že jej můžu pomáhat vytvářet pro další.